Argentina Vs. Venezuela Live Stream - Urmărește online sfertul de final al Copa America

Image

Lucrurile se încălzesc. Lionel Messi și Argentina vor avea loc cu Venezuela în sferturile de finală ale Copa America, pe 18 iunie, la 19:00 EST, pe stadionul Gillette. Prinde toată acțiunea internațională de fotbal online aici!

Totul va coborî în Foxborough, Massachusetts, când venezuelenii vor prelua Lionel Messi, 28 de ani, și Argentina în jocul sferturilor de finală din Copa America. Au mai rămas 7 echipe în turneu, iar câștigătorul acestui meci va continua să se înfrunte cu SUA, care așteaptă în semis, după victoria cu 2-1 sferturi de finală împotriva Ecuadorului. Cartierele sunt rotunjite de jocurile dintre Peru, care se confruntă cu Columbia, iar ultimul meci al turneului Mexic care va lupta cu Chile. O mulțime de fotbal extraordinar de urmărit, așa că asigurați-vă că veți surprinde fiecare obiectiv din acest joc minunat online cu noi!

Există un fotbalist mai bun în lume astăzi decât Leo Messi? Nu, nici nu am crezut asta. Acesta este motivul pentru care echipa sa argentiniană este favorită uriașă în acest concurs împotriva unei echipe venezuelene care stăpânește. Leo s-a confruntat cu o accidentare la spate de-a lungul jocurilor din Copa și a văzut timp limitat pe teren. Cu toate acestea, el a venit de pe bancă pentru a face daune târziu în jocuri. Leul a avut nevoie de doar 20 de minute pentru a zdrobi un hat trick târziu într-o partidă de grup împotriva Panama, pentru a ajuta echipa sa să obțină victoria cu 5-0. El poate fi cel mai letal atacator al jocului de astăzi, iar Venezuela va avea mâinile pline încercând să-l apere atunci când va intra în acest joc, sau mai rău, dacă va începe.

Vezi poze cu studiul de fotbal Lionel Messi AICI

Faceți clic aici pentru Argentina Vs. Venezuela Live Stream

Venezuela este o echipă dură care nu trebuie trecut cu vederea, în ciuda faptului că este o subdogă imensă în această luptă. Ca și Argentina, Venezuela a renunțat la un singur scor în jocul Copa America în acest an. În timp ce apărarea este puternică pentru Venezuela, infracțiunea lor este în cel mai bun caz discutabilă. Este posibil să nu permită multe goluri, dar nici nu au marcat multe în jocul Copa. Venezuela nu a marcat de mai multe ori într-o partidă de Copa, în timp ce Argentina a marcat de 10 ori și a permis o singură minge în plasa lor.

, cu cine vă veți înrădăcina în acest joc sfert de finală? Crezi că venezuelenii au o șansă de a-i supăra pe giganții de fotbal din Argentina? Cum crezi că se va agita acest joc?